Серверне обладнання

Додаткове серверне обладнання SFPd-1SM-1310nm-3SC

367

Додаткове серверне обладнання UF-MM-10G

1451

Жорсткий диск (сервер) Seagate  /ST300MP0006-WL

3091

Додаткове серверне обладнання FoxGate SFP+d-1SM-1330nm-20LC

1602

Системна плата серверна ASUS Pro WS X299 SAGE II

17940

Додаткове серверне обладнання FoxGate SFP-1SM-1310nm-3LC

424

Додаткове серверне обладнання FoxGate SFPd-1SM-1310nm-3LC

645

Модуль пам'яті Kingston KTD-PE426/32G

В наявності

Модуль пам'яті Kingston KTD-PE426/32G

Код : TZK1003677

4827

Додаткове серверне обладнання FoxGate SFPd-1SM-1550nm-3LC

665

Додаткове серверне обладнання Mikrotik S-85DLC05D

485

Додаткове серверне обладнання Raisecom USFP-Gb/SS13-D-R

508

Додаткове серверне обладнання Raisecom USFP-Gb/SS15-D-R

706

Додаткове серверне обладнання RCI SFP-1G- RJ45

594

Додаткове серверне обладнання RCI SFP-WDM-SM-0220AD-LC

390

Додаткове серверне обладнання RCI SFP-WDM-SM-0220BD-LC

390

Додаткове серверне обладнання TP-LINK TXM431-SR

534

Контроллеры, платы Chieftec CMR-425

В наявності

Контроллеры, платы Chieftec CMR-425

Код : TZK1016544

1154

Модуль пам'яті Kingston KSM32RS4/16MEI

В наявності

Модуль пам'яті Kingston KSM32RS4/16MEI

Код : TZK1022507

3056