Назад

Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1

Код: TZK1012308

  • Опис
  • Характеристики
  • Отзывы
Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1 Diawest
Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1 Diawest

Під замовлення

29 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Способи доставки:

Ваше місто Київ

Нова Почта

Доставка "Самовивезення"

Умови повернення

Повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Докладніше

Опис

null
Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1 Diawest

В наявності

Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1

29 грн

Технічні характеристики

Основні характеристики

Модель SC/UPC-LC/UPC SingleMode, Simplex, 1m

Додаткові характеристики

Виробник Cor-X

Артикул OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1

Довжина -

Категорія -

Колір -

Країна виробництва Китай

Гарантія, міс 0

-

Тип роз'ємів -

Тип кабелю -

Матеріал -

Кількість волокон -

Тип волокна -

Внесені втрати, дБ -

Максимальні внесені втрати, дБ -

Відтворюваність, дБ -

Замінність, дБ -

Зворотне відображення, дБ -

Тип і діаметр волокна -

Робоча температура, °С -

Температура зберігання, °С -

Стандарт -

Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1 Diawest

В наявності

Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1

29 грн