Комп'ютери, аксесуари

Гарнітура Fanvil HT202 Diawest

В наявності

Гарнітура Fanvil HT202

Код : TZK1018362

2142

Додаткове серверне обладнання FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC Diawest

577

Кабель Cablexpert A-RCAFF-01 Diawest

В наявності

Кабель Cablexpert A-RCAFF-01

Код : TZK1024587

35

Крісло ігрове Cougar Armor One Sky Blue Diawest

В наявності

Крісло ігрове Cougar Armor One Sky Blue

Код : TZK1029807

8999

Настольний комп'ютер Vinga V65010510U.32512 Diawest

В наявності

Настольний комп'ютер Vinga V65010510U.32512

Код : TZK1046497

25146

Монітор Iiyama XUB2792QSU-W1 Diawest

В наявності

Монітор Iiyama XUB2792QSU-W1

Код : TZK972242

13939

Кабель Cablexpert CC-mDPM-VGAM-6 Diawest

В наявності

Кабель Cablexpert CC-mDPM-VGAM-6

Код : TZK1039141

455

Додаткове серверне обладнання FoxGate SFP+d-2SM-1310nm-20LC Diawest

1486

Кабель Cablexpert CC-USB2-AMLM-8P Diawest

В наявності

Кабель Cablexpert CC-USB2-AMLM-8P

Код : TZK1002696

135

Коврик для миші SteelSeries 63821 Diawest

В наявності

Коврик для миші SteelSeries 63821

Код : TZK1006549

1499

Маніпулятор

В наявності

Маніпулятор "миша" Razer RZ01-02170400-R3M1

Код : TZK1026404

3385

Гарнітура RZ04-03430100-R3M1 Diawest

В наявності

Гарнітура RZ04-03430100-R3M1

Код : TZK1054970

7999

Кабель Cablexpert CC-USB2-AMLM-mUM Diawest

В наявності

Кабель Cablexpert CC-USB2-AMLM-mUM

Код : TZK1002880

135

Додаткове серверне обладнання FoxGate SFP-1SM-1550nm-20LC Diawest

831

Гарнітура Gembird MHS-DTW-R Diawest

В наявності

Гарнітура Gembird MHS-DTW-R

Код : TZK944166

599

Додаткове серверне обладнання FoxGate SFPd-1SM-1310nm-10SC Diawest

653

Монітор Dell 210-AXMB Diawest

В наявності

Монітор Dell 210-AXMB

Код : TZK1049917

15799

Настольний комп'ютер Vinga V65010510U.8256 Diawest

В наявності

Настольний комп'ютер Vinga V65010510U.8256

Код : TZK1046413

21092