Серверне обладнання

Модуль SFP D-Link 311GT Diawest

В наявності

Модуль SFP D-Link 311GT

Код : TZK997235

608

Модуль SFP Alistar Модуль SFP+ 10GBASE-ER 2SM LC 40KM 1550nm DOM (SFP-10G-ER) Diawest

3622

Модуль SFP Alistar Модуль SFP+ 10GBASE-IR 2SM LC 2KM 1310nm DOM (SFP-10G-IR) Diawest

517

Модуль SFP Alistar Модуль SFP+ 10GBASE-SR 2MM LC 300M 850nm DOM (SFP-10G-SR) Diawest

491

Модуль SFP Alistar Модуль SFP+ 10GBASE-ZR 2SM LC 80KM 1550nm DOM (SFP-10G-ZR) Diawest

15210